jeden z mých srdceryvných výlevů

18. ledna 2008 v 23:08 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Ich bin hier irgendwo gelandet
Kann nicht mehr sagen, wer ich bin
Hab' die Erinnerung verloren
Die Bilder geben keinen Sinn
Bring mich zurück, bring mich nach Haus
Ich schaff's nicht allein hier raus
jeden z mých srdceryvných výlevů je tady.
Je mi zle. Hodně zle. Moc zle. je mi špatně, mám pocit jako bycg měla každou sekundou zemřít. Připadám si hrozně prostže jsem právě smazala něco kolem 700 článků z mého bejvalého blogu, do kterého jsem ze všech adminů ( tamtoho blogu ) vložila nekvíc energie. Ale je to tak lepší. Hlavně pro mě. Celí život se furt ohlížim na to aby moje činy neuližovaly ostatním. ted koneč ně jsem pochopila že to co je hlavní tak jsem taky já. Včera jsme měli ples. Ano ten ples na kterej jsem se tak moc těšila, na kterej jsem se tak dlouho připravovala. Měla tam přijít Katt.....ale nepřišla. Ani mi nezavolala a neozvala se ... prostě nic. Z krásného večera plného očekávání....my nezbylo nic. Tak strašně jsem se těšila....že tam bude. Nepřišla.....celej večer jsem měla zkaženej. Celou tu věcna kterou jsem se tak moc těšila. Všichni se tam tvářili tak štastně .... jen já jsem si zase připadala....hrozně.....a to jen kvuli ní...protže nepřišla....říkam si jestli mi to vubec stálo za to. Jestli mi za to stojí. Myslím že kdybych tohle udělala jí tak by jí to bylo jedno. Celá akce kvuli které jsem tam byli se udála kolem 9 hodiny. Potom jsem si mohli dělat co jsme chtěli. všichni tam zůstali. Jen já jsem odešla. Bylo mi tak špatně. A nikdo to nechapal. Do toho jsem se hadala s rodičema.....takže krásnej večer. Dnes samozdřejmě slyším od včech jak moc si to tam užili. Jen já jsem se užíla smutkem doma a přitom mi to vubec za to nestálo.
Komm und hilf mir fliegen
Leih mir deine Flügel
Ich tausch sie gegen die Welt
Gegen alles, was mich hält
Ich tausch sie heute Nacht
Gegen alles, was ich hab
Zítra jdu na ceny Filter. Budou tam Sunshine....a ja mam samozdřejmě přístup do VIP. A taky tam samozdřejmě bude Kusalová. Nic proti ní nemam. jen moje BLBOST za to muže, že si ten večer ani neužiju. Jde tam se mnou Katie. Jsem ráda že alespon nekdo normální v té společnosti.....Modlím se k bohu že mě nepozná. mno jenže bych řekla že mě tak na 99,8% pozná, protože tam bude i moje matka...a ona ví že jsem její dcera.
Erzähl mir alle Lügen
Mach es so, dass ich es glaub
Sonst krieg ich keine Luft mehr
Und diese Stille macht mich taub
Nur graue Mauern und kein Licht
Alles hier ist ohne mich
Mam pocit že už je zase všechno špatně....nechci začít počítat od 0 když už tak dlouho....tak dlouho pro mě.....PANEBOŽE ..... tohle je jediné co mě utěšovalo že už takvou dobu. Ale ted.....sakra kde mám ty prášky na uklidneni. třeba mě ukájí od té potřeby. MUSÍ....přece něco existovat ne ? co by mi pomohlo.
Ich find mich hier nicht wieder
Erkenn mich selbst nicht mehr
Komm und zieh mich raus hier
Ich gib alles dafür her
Ich hab Fernweh
Und will zurück
Entfern mich immer weiter
mit jeden Augenblick
Everything is ..... bad....and...sad.....everybody hate me.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.