JSEM DOBRÁ

16. ledna 2008 v 13:48 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Předem bych chtěla říct .....že jsem DOBRÁ.....14 dní....jen tak dále :D
Takže všechno co jsem za těch děvět měsíců udělala na blogu bude ztraceno. Je mi to doct...až moc možná....líto. Já byla jediná koho ten blog zajímal. Ty dvě na to upljě srali. Je mi jedno že neměli čas, protže já ho taky neměla, ale stejně jsem si ho udělala abych tam dala alespon jeden podelanej članek za den. Nikča....OK je na intru tak to chapu, ale Kačku fakt ne.....jednou za dva měsíce tam dá článek...a ete to je článek kterej se v podstatě ani netýká tokio hotel. Upřímě řečeno zklamala mě. Ona byla člověk kterýmu jsem vždycky veřila.¨...jenže za posledních 5 měsíců se změnila tak nezkutečně že už ani nevim jestli jí vubec mam věřit. Myslela jsem si že je to člověk s kterým mohu doopravdy mluvit o všem. A ted jsem pochopila že to tak neni. Když něco řeknu co je třeba pro mě důležité a pro ní blbst tak ona se mi tak akorat vysměje. Ted se vymáhá hesla na blog....asi tak po 2 měsících. A prej že ONA byla ta co ten blog zakládal. Jen bych chtěla pdotknout že kdybych na tom blogu nebyla já tak to ani neni blog. Jako tak max 7 članku do měsíce....a nějakej jejich fuj design kterej si neuměj ani sami udělat. Timto je nechci uražet...ale je to pravda.
Tolik se toho změnilo....i já to samozdřejmě ....ale prostě to co se stalo s Katt ....to je .....hrozný....je to uplně jinej člověk než toho kterýho jsem považovala za nejlepšího kamaráda a kterýmu jsem bezhlavě věřila. Ano mam pocit jako by mě tim zradila....ale hlavně mě zranila. Ona si ani neuvědomuje co všechno jsem kvuli ní opustila. Jen a jen kvuli ní a ona se ted chová tak jak se chová. Nebudu říkat že lituju toho že jsem se tak rozhodla to ne....buhví co by bylo kdybych to neudelala. Možná bych byla mnohem štastnější možná taky ne. JEdiné co mi vadí je že ona si ani neuvědo,uje co všechno jsem kvuli ní ztratila....v té chvíly mi to připadalao jako všechno. Pravda je taková že jsem poznala co to je když mě nenávidej ty který miluju. Jenže Když je znám 9 let a vždycky jsme byli...kamarádi neli neco víc tak je to jiný. Je to smutný. Ani nevíš jak mi to bylo strašně líto že jsem je a hlavně jednu osobu ztratila. Bývali pro mě vším...všichni....uplně....i ty co jsem rovna nemilovala. A kvuli tobě jsem se jich vzdala....a už jsi pro mě vším byla jen ty. Jenže ty jsi se tak změnila...vím že to tady melu furt dokola, ale to je proto že se z toho nemužu vzpamatovat. Jestli si tohle někdy přečteš, tak se nad tim zamysli.....protože bych bya ráda kdyby jsi alespon častečně pochopila co jenom kvuli tobě nemám.
Zezačátku to bylo...hrozný pro mě. Že už nejsem jednou z nich....protože prostě jsem se rozhodla pro tebe. Pak jsem se s tim tak nějak postupem času vyrovnala. Že jsem v podstatě zahodila 9 let života. Jenže vždycky když je vidim, tak si říkam ....mohla jsem bejt tady....s nima....né stát od nich 3 metry a pozorovat je.
Neříkam že za to mužeš ty. Mužu si za to sama jen já a já.....což je pro mě strašný uvědomění. Vlastně když se to tak vezme.....tak jsem mohla zustat s nima kdybych tak nezblba...
Prosím jestli to čteš uvědom is to.....co jsem kvuli tobě ztratila.....čím jsi pro mě byla.....a to jak se ke mě chováš teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.