Chci aby jsi věděl....

11. února 2008 v 17:27 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Takže tenhle článek je věnovanej jedné osobě která si ho nikdy nepřečte. V podstatě, ani nevim proč to píšu až teď. Vždycky píšu když ze sebe něco potřebuju dostat a tohle je ve mě už...rok. Jenže tenkrát jsem měla svojí nejepší kamarádku, s kterou jsem si o tom mohla promluvit, sice to ona nebrala vážně, asle stejně. Svojí nejlepší kamarádku jsem ztratila,a v podstatě ani nevím proč. Co jsem udělala ? nic. normálně se na mě vykašlala. Vykašlal se na mě člověk ve kterym jsem za poslední dobu měla všechno. Ale k věci.
Víš ty si ani neuvědomuješ co jsi pro mě znamenal. jediná naděje jak uniknout tomu abych se totálně zbláznila. Boužel. Všechno bylo špatně. Myslela jsem si, že by jsi mi mohl pomoc, ale jak sem tak pochopila za tu dobu, tak ti na mě asi vubec nezaleželo. Vždycky jsi byl muj kamarád, a když jsi se pro mě stal něčím víc, myslela jsem si, že bych se třeba i mohla zamilovat. Boužel, nevím co je to láska. Kvuli tomu teploušovi, jak jsi Toma oslovoval. To kvuli němu jsem potřebovala zachranit. Protoe jsem nechtěla dopadnou tak jak jsem dopadla.
Nedávno jsem se dozvěděla, že jsi to celí bral jako vtip. Děkuju ti, za to že jsem s tebou ztrácela čas. Je mi líto, že jsem ti vubeckdy poslala tu SMS, ve které jsem ti psala jak moc tě miluju. Samozdřejmě že jsem ti to nikdy neřekla do očí, protože já nevím co to je milovat někoho, kdo je skutečnej. Já umím milovat jen toho kluka co jsem si vysnila, toho kluka kterej mě pronásleduje na každym kroku, toho kluka kvuli kterýmu nejsem schopna se zamilovat, i když bych chtěla. To on mi v tom brání, a ani si to neuvědomuje.
Víš 2 měsíce. Byli to dva měsíce. Začalo to tak krásně a nevinně. A zkončilo to tak..... Asi nemá cenu omlouvat se za to co jsem ti udělala, protože to co jsi udělal ty mě je mnohem horší, a stejně by jsi se mi nykdy neomluvil. Minule na ICQ ( asi naposledy co jsme si spolu psali ) jsi mi řek, že jsem ti ublížila. Ne to neni pravda. Já jsem ti nikdy nemohla ublížit, protože ja jsem pro tebe nebyla nic. Kdežto ty jsi byl moje naděje, že konečně budu moc žít, jakop jiní lidé v mém věku. Ale protože jsi se na mě vykašlal, tak jsem se zavřela u sebe v pokoji, a všude byl ON. Nikdy ho nepoznám, tak jako jsem poznala tebe. Nepoznám ho totiž vuběc.
Zatraceně. Všechno jsi to zkazil. Já jsem si myslela.....ale vlastně ono nezáleží na tom co jsem si já myslela že jo ? Pro tebe existuješ jen ty a ty. Asi tak před měsícem jsme se viděli, jen tak....letmo...a tvoje jediná reakce byla....bože muj.....a odešel jsi. zase jsi mě tam nechal, jako vždycky. Nechal jsi mě abych se ztratila v mém životě. Zkazil jsi mi to.
Kvuli tobě, jsem se vrátila k tomu vemu. K mé jediné lásce, k Tomovi. Nechal si mě, at se klidně utápím v tom všem , i když si o tom věděl. Jediný co tak....dělal sis ze mě srandu. Vím to. Někdo další mi to poslal. Co jsi o mě napsal.
Tim to co tady píšu, ti chci dát definitivní zbohem. Když jsi mo napsal takovou tu větu, kterou jsem dělala že nechápu, řekla jsem si PANEBOŽE. Proč mi to píše ? Proč mi píše, že jsem pro něj něco víc ? Neměl jsi mi to psát. Doufám, že mi už nikdy nenapíšeš. Že až se třeba zase jednou uvidíme, že řekneš panebože a odejdeš. Nechci se dívat do tvých očí¨, protože si vzpomenu na to jak ses ke mě zachoval a.....
Zbohem
žij a nech žít ( pamatuješ ? )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.