Srpen 2008

Miluju Billa

29. srpna 2008 v 19:58 | HeLiG_Elli |  -Videos-

design :-*

29. srpna 2008 v 19:43 | HeLiG_Elli |  -others-
Tak mam novej design a !! a mam ho od mojí milovaný Žabičky :) takže mmockrát děkuju zlato, a veeelikou pusu dostaneš, hned jak tě uvidím :)
Mam vas všechny rada :-*
vaše Ellíííí

nespím....

29. srpna 2008 v 5:18 | HeLiG_Elli |  -others-
Nevíte co s nespavostí? Strašně se nudím xD
Jinak jsem měla dneska( včera )krasnej denm jen jsem se valela v posteli a pila čaj s citronem a medem. Když jsem si vařila asi 80 várku do termosky, tak milá zlatá termoska tho už asi měla dost a explodovala mi přímo pod rukama. xD šikovnost se ve mě nezapře.
Prosím peosím,, nenašla by se nějaká hodná duše a neudělala mi design, a rubriky ? Kujííí předem :)

pláču....

27. srpna 2008 v 19:11 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
jen co se vrátím domů dozvím se jednu skvělou novinu a to že mi škola začíná o týden později.
A hned na to se dozvím to nejhorší, to čeho jsem se celý prázdniny obávala........a moc to bolí.
Proč je život tak nefér ?
Proč ?
chce se mi umřít...
nedovedu si představit jaký to ted bude...bude to tak smutný !

hlasim seee

23. srpna 2008 v 19:59 | helig-elli |  -others-
jako jako jako ja se dostala na net.
je tu divna klavesnice bey vzkricniku apod tak6e jako xD
ale jako proste je to tu hustz ale jako uz se tesim domu.
v mori plavou meduzy aaaa
fuuj jakooooooooooooo
jo a prosivas reknete nekdo danovi :D ze jsem tadz videla takovou tu jedovatou rybu, o ktery jsme se minule bavili ze ji videl v chorvatsku.
diky
jo a holky, nevim jestli vam neco privezu protoze tadz NIC A NIC nemaj, bud to jsou samz hippie cetky nebo tu jsou obchodz typu gucci calvin clein armani dior apod :{ Pokusim se neco sehnat ale jako jako....a jako videla jsem tricka s th v hippie shopu xD
nooo a jako casakz takz nic :{{{{{{{
mejte se
miluju vas
chci domu xD

jojo !

16. srpna 2008 v 13:51 | HeLiG_Elli |  -others-
Jako Jako Jako Jako Jako Jako Jako jakooo :D
JAKO !
Hurááá :D
Kačí se mi vrátila :-*
titititíííí :D

Zejtra....

14. srpna 2008 v 21:35 | h |  -others-
...ZEJTRA se mi vrací Kačíí a já se strašně moc mooc mocc těším, i když nevím kdy se uvidíme, ale bude to brzo !! Joo a zlatí odjiždim ve středu a vracim se ve středu takže na VNS3 mužem spolu !!
Miluju těě :-*
...ZEJTRA mi přijede žabička a bude to nejvíc hustý :D seznamim jí s danem :D
nooo :D

týdadý řetěz od žabičky

13. srpna 2008 v 0:34 | HeLiG_Elli |  -others-
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Co tě dokáže rozbrečet?
  • 1. Který film? Film ? Mě dokáže rozplakat ve filmu a serialu uplně všechno ! Já bulim u půlky filmů a serialů xD
  • 2. Která písnička? Far away, the crawal, Mandy....toho je strašně moc:)
  • 3. Pohádání s kým? Když se s někým hádám tak se hodně častokrát rozbrečím, prtoože se ve mě nahromadí všechno smutný a špatný co se mi za poslední dobu stalo, a emoce musí ven. Nejčastěji se asi hádám s tátou, ale většinou je to kvuli uplným blbostem..
  • 4. Které místo? Které? Hřbitov..

In My heart ♥

11. srpna 2008 v 23:36 | HeLiG_Elli |  -Peoples-
Včera jsem četla Žabičky článek, o jejích lidech které má v srdíčku. To mě donutilo k tomu abych se taky zamyslela nad tím, kteří lidé se mnou jsou když je mi nejhůř, Který řeknou pár slovíček a mě se uleví, když je mi nejhůř.
Doufám že se Žabí nezlobí, že se po ní opičím, ale tvůj článek mě donutil k přemejšlení.
Ták začnu od začátku :D
První je Kačka. Kačka...nevím kde začít, protože u tebe je toho tolik. Tebe znám od první třídy, ty jsi bývala mojí nejlepší kamarádkou, sice né celých devět školních let ale dlouho to bylo. Byla jsi moje sestra kterou jsem milovala. Změnila jsi mě, nevím jestli k dobrýmu nebo špatnýmu, ale změnila. Víš, myslela jsis že jsem tě nikdyn epovažovala za opravdovou kamarádku, ale jak takovou blbost můžeš říct ? Kvuli tobě jsem se vzdala přátel, abych mohla být s tebou. A ted ? Zbyly z nás jen bývalé spolužačky. Ty jsi se změnila natolik, že když tě kdykoliv vidím, je mi do pláče. Bolí mě to, co se z tebe stalo. Byla jsi tak skvělá holka, tak obětavá a tak milá. Zbyla z tebe jen jistá část. Víš bolí to doopravdy moc to bolí. Myslím že je i na místě, kdybych se ti já omluvila. Ale víš nebyla to moje vina ... ty jsi žárlila, ty jsi nedokázala pochopit že jsem našla i jiného člověka kterej mi rozumí, kterej to chápe. A tim jsi to všechno zníčila....dokonce života tě budu mít v srdíčku, né takovou jaká jsi ted, ale jako tu hodnou a obětavou kačku, která by za mě dala život. chci ti jen říct ... měj se hezky.
Další holčina je opětovně mojí bejvalou spolužačkou. Když jsem byla s tebou, Kamčo, a s Kačkou připadala jsem si jako nejštastnější člověk. Díky tobě jsem poznala tolik lidí na kterých mi tak moc záleží, myslím tím lidi z tábora. Víš, ani nsi nedovedeš předsatvit jak moc mě mrzí že jsem tam letos nebyla. Když jsi mi psala, tak jsem se normálně rozplakala, protože jsem si tak moc přála tam být s váma všema, co vás mám tak ráda. Myslím že za ten konflikt co mezi námy nastal, můžeme obě dvě. Víš strašně mě to mrzí a lituju toho, protože jsem dala přednost kačce před tebou. Samozdřejmě že ty mě taky někdy pěkně štveš, ale jsem ráda že ted už se ot mezi náma urovnalo. Zeším se až tě zase uvidím, víš? Až mi to všechno povíš, jak tam bylo. Až mi budeš vyprávět o všech těch zážitcích s těma úžasnejma lidma. Strašně mě mrzí že jsem to tak pohnojila, díky čemuž jsem nemohla být letos na táboře. Víš i jsem si myslela že už jsem na to velká jen ta tábor :D ale prostě ty lidi mi tak chybět. Ty..Dominik, Filip a prostě všichni. Mám na vás tak krásne vzpomínky že dokážu tžy špatné vyhnat z hlavy. I když to tak za posledních několik měsíců nevypadalo, mám tě ráda a moc.♥To špatný mezi námy jsme snad překonali....díky za to :)
nasávááááám......s broukem v MC
Dále bych vám řáda představila mojí dokonalou, chytrou a originální Zuzku. Díky ní jsou dny ve škole nezapomenutelné, protože sedět vedle tebe je jedna velká sranda že jo ? xD
Navíc je to člověk kterej má rád Placebo, čte úchylný slah povídky ze světa Harryho Pottera a polovinu věcí si upraví a dotáhne do dokonalosti a k obrazu svému. No řekněte kde najdete takového člověka ? Mno ? Víš když ve škole houkáš jako perlička říkám si hurá normální člověk. Když mi do sešitu nakreslíš unhošt plnou kamínku řeknu si sláva konečně nějakej umělec. Když mi extrémě rychle vyprávíš svoje ojedinělý zážitky řeknu si slýáva, konečně někdo kdo mluví rychleji než já. Jseš prostě úžasně svá a to mám na tobě tak moc ráda. Jsi užasnej člověk, patříš mezi ty lodi, který když potkáš a poznáš, zůstanou v srdíčku na vždy. Mám tě ráda :-*perličko jedna :D
61 kB
Myslím že je na čase abych uvedla nějakého chlapce. Boužel to bude jediný kluk který se tu vyskytne, protože žádný jiný kluk u mě nemá místo v srdíčku. Všichni mi ublížili a mě si nezasloužej. Dan je jedinečnej kluk kterýho myslím že jinde na světě nenajdete. Je to moc hodnej a milej kluk, nejlepší kamarád, jakýho dívka může mít. Není to kluk, kterýmu by šlo o něco víc než kamarádství. Kamarádství je pro něj víc než sex nebo láska. Kamarádství je pro něj nekrásnější věcí. Myslím, že každý si o něm někdy pomyslí že není normální, ale pak si zvykne a naopak to na něm začíná obdivovat. Zrovna dneska, že měl odvahu jít do obchodu výhradně pro dámy, zkusi si tam kalhoty před zraky dam a nakonec si je zanechat na pokledně za udivujcího smíchu paní pokladní :D Je to člověk, se kterým se nedokážu nudit. Na ajsku mi napíše par vět a hend se mi zvedne nálada. Je to úžasný a šikovná člověk s velkým srdcem. Díky bože že na světě jsou ještě takový kluci jako je Dan :)
Předposledním z vás všech je Žabička. Ona je důkazem že i po krátké chvilce si můžete někoho zamilovat. Před měsícem jsem tě sotva znala a ted jsem moc ráda za to že tě mám a že tě znám. Víš zrovnma před chvilkou jsem ti na ajsku psala že jsi človíček který rozdává štěstí. A ano je to tak, jsi člověk který když se usměje smějou se všichni. Který když upeče pizzu quatro formaggi tak jí jedí všichni :D ( i ti jako já, co nejí sýry :D ) Proto jsi tak ůžasníá a proto tě tak milujem. Máš dokonalý nápady, kterýma si obohatit život a každičkou minutu. Mě by třeba nikdy nenapadlo si koupit myš ...a co jsem díky tobě měla ? MYŠ. :D jsem dokonalá, stýská se mi po tobě a moc se na tebe těším :-* ' pijedeš že jo ? xD)
Ukwakana_Zabicka
A borec na konec xD Hádejte kdo tu asi bude ? Že nevíte ?
Ano Kačí jsi to ty :) Ty jsi sluníčko mojí duše, ty jsi anděl, který při mě stojí at se děj co děj. Víš už si ani nedovedu představit že bych tě neměla. Byla bych jinej člověk, asi bych se už tolik neusmívala. Díky tobě znám tolik báječných lidí. Díky tobě jsem člověk který je štastný. Když tě mám vedle tebe, jsem ze všech lidí ten nejštastnější, protože to jsi ty, kdo mi dává sílu k životu. Kdybych chtěla, mohla bych tady napsat slohovku na tsíc řádků a stejně by to bylo málo. Ale řeknu ti že se mi nechce, protože moje pocity znáš. Víš nejvíc by mě bolelo kdybych stratila někoho z mé rodiny a tebe. Ty jsi mojí nejlepší kamarádkou jakou člověk může poznat, jsi mi přítelkyní, kterou můžu obejmout a říct jí miluji tě, jsi mi štěstím které se na mě usmívá ze všech světových stran. Jsi mi priostě vším na co si dovedu vzpomenout. Miluju tě moc moc moc. Jsi ta nejlepší z nejlepších a jsi moje :) že jo ? :D
KackaTHcka
Poslední 4 lidé jsou to proč se dopravdy směju.
Katka to bylo to štěstí které jsem měla, a už nemám, a ani nechci.
A Kamča je člověk, díky kterému jsem se počůrávala smíchy a možná ještě někdy budu.

PETICE proti týrání zvířat !!

10. srpna 2008 v 19:48 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Pomožte!!! Propagujte texty....ať každý vidí, čemu pomáhá!
Umyl ses? Použil jsi Dove sprochový gel? A nezapoměl jsi ani na šampon od Welly?
A co takhle pěna do kopele?
No a potom! Vyčistit zoubky...třeba zubní pastou Colgate že???
No a když jdeš do školy použij Fa nebo Lady speed stick.
Hlavu máš obarvenou od značkyPalette a na obličej si natíráš krem od
Vichy (zdraví patří i pokožce-nikoli zvířatům!)
A tušíš kolik a jak zvířat kvůli tobě trpělo????!!!! Ne?! Tak se podívej!!!!
Používeh výrobky označené tímto symbolem...a nebo tyto značky:
Celý článek ↓↓↓

U Žabičky ve slaným ♥

10. srpna 2008 v 18:19 | HeLiG_Elli |  -photos-
Tak tady je pár foteček ze slanýho ♥
Holky kdyby jste ty fotky chteli tak vám je pošlu v normální velikosti :D tadyj sou malinký xD
↑ Alan, Ben, Matěj ♥ hádejte podle koho se jmenujou xD ↑
↑ Alááánek ♥ ↑
↑ S Žabičkouu ♥ ↑
↑ Já s Žabkou, Alim a Benem ↑
↑ S Kačíí, Matějem a Alim ♥♥♥ ↑
↑ Leze leze po žele, nedá pokoj až mi do kapuci vleze :D ↑
↑ at žijou úchylný myši s velkejma koulema :D ↑
↑ Žabí se podepisuje ♥ ↑
↑ Kačí ♥ ↑
↑ No............létajcí myši xD ↑
↑ Týratelka myšííí :D ↑
↑ Kačí vlasy a jeden ocásek :D ↑
↑ Lovení Matěje z vlasů :D ↑
↑ Popisky 4eveeer xD ↑
↑ A to už nám mizej v dáli :'( ↑
↑ a tady jsme je pustily :'(:'(:'( ↑

Madafakááá-nenávidím chlapy který se chovají jako šovinistický nadržený prasata

9. srpna 2008 v 13:54 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Včera jsem byla večer v práci a měli jsme dostí narváno. Byla jsem celkem ráda, protože mě to prostě baví :D
Ale jako ( předem říkám že to kde dělám je solidní a slušnej podnik, není to nějaká díra ) chodí tam celkem dost cizinců a během první půl hodiny jsem slyšela furt někde Madafakááá xD Jako nevim, možná se mi to potom už zdálo, protože tam byl takovej asi Amík a říkal něco s Madafakáá a když jsem mu nalejvala redbull tak se mi omlouval že nejsem madafakaa :D nebo tak něco.
Ale okey madafaka je v pohodě ne ?
Pak si na zahrádku sednul takovej obtloustej chlapík s přítelkyní a říkal mi at mu přinesu popelník. Když jsem mu ho přinesla tak mi řekl :"děkuji lásko" a pak furt čuměl jako čumil :D
Další z několika případů těhlech ( dementůůůůůů ) ehm ehm pánů :D jako třeba uklízela jsem stůl a takovej tlustej týpek po čtyřicítce se mě zeptal jestli si s nim nezatancuju. A když jsem řekla že fakt ne takž se zeptal jestli ani po půlnoci. Pak zase čuměl jako čumil a furt si neco obědnával.
A abych dala do třetice tak na baru seděl ( mladej ! alespon že tak ) týpek a ten mel řečičky typu : proč se tady dneska nikdo neusmívá to máte tolik práce ?!...a upřímě to mě naštvalo, celej večer jse se snažila usmívat a on mi řekne toto ?
No nic musím jít :D
Mejte se
HeLiG_Elli
( jo a btw...nudila jsem se tak jsem si na youtube zadala HeLiG_Elli a ono mi to vyplivlo videa o helikoptérách )

Řetězáček od Žabky :*

8. srpna 2008 v 0:54 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Miluju... Miluju mojí rodinu, moje přátele, mojí Malinku a tak trochu i Pixinku xD ( kočky ), náš barák, naší zahradu, můj pokoj, mojí postel, špagety a pizzu, nakupování, psaní, čtení, koukání na televizi, návštěvy restaurací a výlety do zahraničí :D
Nesnáším...Budíky, vstávání v 5:45, školu a učeníííí ( což je v podstatě u mě každodení :'( ) Taky nesnáším, podrazáctví, když mi někdo lže a pomlouvám mě za zády, přičemž se tváří jako můj nejlepší kamarád.
Jsem... V podstatě hodnej člověk xD A takyj sem líná, bordelář, ovšem v něčem děsnej puntičkář, náladová a svá.
Hrozně ráda...Ze všeho nejraději spím, jím, a koukám na seriály xD momentálně koukám na červenýho trpaslíka. Dále jsem hrozně rána v přítomnosti všech lidí, které mám ráda. Taky někdy když mě to chytne tak píšu a dělám že jsem děsně chytrá. xD Joo a taky ráda provokuju :D Vid Kačí ?!
Štitím se... eee noo pavouků a syrovýho masa :D
Počítač... ♥ můj spolubydlící....díky tomu že jsem chytrá a přstěhovala jsem si pokoj, můžu zároven ležet, jíst a být na počítači. No není to nádhera ? x)
Mám alergii na... Joo...na pyl, posekanou trávu, po dlouhém pobytu na sluníčku tak i na sluníčko :D ( ale jako fakt ! ) učení a podle doktorů ( aniž by mi dělali testy tak i na ovoce. A taky mám zvýšený alergeny na lepek, vajíčka a mléko.
Bojím se... Bojím se toho co bude, toho jaká bude moje budoucnoust a taky jaká bude mých blízkých lidí.
Respektuju... Respeeeekt :D Mamku a tátu. Za to jaký jsou a za to jak moc mě maj rádi ♥
Pokračují: Kdo chce...:D

je VeDrOOOOO

7. srpna 2008 v 16:39 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Summer Icons From Freeglitters.com
Takže pokud jste si toho ještě nevšimli tak je léto a děsný vedro :D Ale vzhledem k tomu, že tohle je ( téměř ) nepřehlédnutelné, tak asi víte o co jde.
Příjde mi že celý léto bylo celkem hezky ale furt to pro mě nebylo léto. Léto pro mě je, to co je dneska........šílený vedro že všichní chcípaj, kolabujou apod. xD
Má m ráda léto. Ne. Miluju léto, je to nejkrásnější období roku protože je krásně, prázdniny a prostě pohoda.
Ovšem, nejlepší je strávit letní dny jako je ten dnešní nekde u moře nebo u nějaký vody ( skledička s vodou se nepočítá ).
Pokud trávíte tyto dny jako já v práci, kde si doopravdy nemůžete dovolit to že by jste si na hlavu vylily kýbl ledové vody na hlavu, připadá vám že se zřejmě blíží vaše poslední minuta. Cítíte neskutečné vedro po celém těle, potíte se jako prase, pomalu přestáváte dýchat, točí se vám hlava, až si z toho připadáte jako na nějaké atrakci z poutě, je vám žízena navíc ještě musíte roznášet lidem krásne vychlazené nápoje a osvěžujcí saláty, které vás absolutně fascinujou ( i přesto že si jste jistí tím že jeho konzumace by byla vaše smrt ).
Krásnej den dneska xD
Summer Icons From Freeglitters.com
Když jsem jela domů, byla jsem maximálně přejedená a přepitá, přesto jediná myšlenka která mě držela při životě bylo, že si udělám virgin mojito.
Když jsem vystoupila z autobusu kde jsem máme chcípla vedrem a smradem ( vedle me sedel dredatej a špinavej bezdomovec ), říkala jsem si : už jen kousek !! za 8 minut budeš doma ! A uděláš si mojito, sedneš si na zahradu nebo k počítači a na hlavu si dáš ledovej obklad.
Tak se taky stalo. Ted tu sedím s hadrem na hlave a s mojitem. Ale chvilku to trvalo, protože cesta se mi trochu protáhla. Samím nadšením že budu doma jsem přidala do kroku až se mi z toho zamotala kebule a co se nestalo ? no ? Flákla jsem sebou o zem. ( neomdlela jsem jen jsem sebou flákla :D ) a jak jinak, než že jsem se při tom šikovně stačila praštit do hlavy. Chvilku jsem se tam válela, pak jsem vstala sedla si na lavičku která byla si metr ode mě a sedela tam asi 10 minut, než se mi udelalo líp.
No když jsem konečně odemkla a odkodovala, domlazila se do kuchyně došlo mi že ta zelená cedulka na které je napsáno abych uklidila je směřována na mě.
42.png image by tk1551
Tak jsem uklidila.
Mno pak jsem si konečně udelala tö mojito a vzala si led kterým si leduju tu bolavou bouli co se mi vyklubala na hlavě.
Když jsem si dosedla k počítači říkala jsem si : nooo už budeš jen sedet a koukat, už nemusíš nikam chodit.....krása.
Mno a co mi nedošlo když se na mobilu objevilo máma ? NO JISTĚ.......od 7 jdeme spolu cvičit.
Další hodina a půl, kdy mě čeká další dávka smrtícího potu.
OoOoOoOoOoO bože řekni mi prooč ? řekni mo za cooo.

Pro žabičku ♥

5. srpna 2008 v 18:38 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Beruuu...........dneska máš narozky, takže ti přeju¨všechno nejlepší, nejkrásnější a nejmyrtillkovatější xD
Doufám že to oslavíš podle svých představ a že dostaneš co si přeješ a taky mooc moooc doufám že se zase brzo uvidíme♥
Musíš přijet za náma do prahy, dokud jsou ještě prázdniny... půjdeme se podívat na Aliho, mateje a bena ♥
Moc moc moc se těším :-*
Měj se moc krásně a užívej si prázdnin ♥
Miluju tě **kiss**kiss*

kouření je kořeníí :D

4. srpna 2008 v 17:44 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Víte byla mi položena taková otázka, prej co si myslím o cigaretách...
Odpověděla jsem že na něco se umřít musí.
Pak se dostala podobný dotaz jedna slečna a ta odpověděla : kouření ? co to...jo koření ! Dobrá věc, víte jak by bez toho bylo všechno jednochutový xD
Ten kdo pokládal odtázku koukal jako tele na nový vrata.
Dneska budu mít k večeři bolonské špagety..xD
Joo a hlasujte prosím v anketě....uděláte mi tím radost :) děkuji :-*

šikanááá xD

4. srpna 2008 v 0:44 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
vím že mě za to zabiješ ale já si nemužu pomoct :D
tohle je uplně dokonalá fotka :D
vidíte jak me Káťa miluje ???
taky tě miluju :-*

Bojím se....

3. srpna 2008 v 21:52 | HeLiG_Elli |  -HeLiG_Elli-
Vítě nevím jak to říct ani jak to popsat, ale bojím se.......bojím se o nej...
Víte..často když mi neco řekne nebo napíše tak to ignoruju, protože někdy trošku přehání ale tohle mi už připadá fakt moc...
Prostě...nechci se o tom rozepisovat protože je to jeho vec ale...
Stava se z nej anorektik...nejí, když přibere kilo, tak jde behat nebo cvičit a druhej den je tak zmorfovanej že nemuže vstat z postele. Ted mi psal že si strkal prst do krku....

zpátky

3. srpna 2008 v 21:02 | HeLiG_Elli |  -others-
máte mě zpátkyi když je vám o asi jedno ale to je detail xD
nemá někdo zájem o to udělat mi design ? předem díky :D